Spotkanie dla małżeństw w Pelplinie

Wszystkie małżeństwa, które brały udział w rekolekcjach spotkań małżeńskich lub też są uczestnikami naszych małych grup, zapraszamy serdecznie na spotkanie ogólne dla małżeństw, które odbędzie się w Pelplinie, w niedzielę 9 czerwca.

Spotkanie rozpoczynamy o godzinie 14.00 spotykając się na dziedzińcu przed wejściem do seminarium duchownego w Pelplinie (jadąc od autostrady wjeżdżamy do Pelplina, mijamy katedrę i zaraz za nią skręcamy w prawo).

dojazd-pelplin

Program spotkania jest prosty – zaczynamy spotkanie niedzielną Eucharystią, następnie będzie czas na obejrzenie kompleksu seminaryjnego, który będzie bazą Międzynarodowego Zjazdu Animatorów we wrześniu tego roku. Po zwiedzaniu przechodzimy do ogrodu, gdzie spróbujemy uruchomić grilla i podzielimy się tym, co ze sobą przywieźliśmy.

Podczas spotkania nie będzie dialogu małżeńskiego, dlatego jak najbardziej można zabrać ze sobą dzieci. W ogrodach seminaryjnych jest sporo miejsca, także dzieciaki będą miały gdzie biegać.

Prosimy o zabranie ze sobą czegoś do zjedzenia, dobrego humoru oraz pogody!

Nie ma obowiązku zapisywania się na to spotkanie, natomiast będziemy wdzięczni za wysłanie informacji o tym, że będziecie – albo w formie komentarza pod tym wpisem, albo mailem na adres dostasia@gmail.com.

1 Comment

  • toni

    06/04/2013 at 12:45

    Będziemy.

Post a Comment